środa, 22 sierpnia 2012

Polecamy dwie ostatnie książki prof.Lwa-Starowicza ,które każda para powinna posiadać w swojej bibliotece(pomocne w zrozumieniu drugiej strony;)


Kim jest dziś polska kobieta? Jak zmieniła się przez ostatnie lata i czego oczekuje w współczesnych czasach od mężczyzny? A może w ogóle go nie potrzebuje, ponieważ nadchodzi era silnych, niezależnych kobiet? I w końcu co na to mężczyźni? Profesor Zbigniew Lew-Starowicz odkrywa, co naprawdę dzieje się w relacjach pań i panów w zależności od ich osobowości, wymagań, przyzwyczajeń, zatajonych i nieznanych sobie pragnień, a także jak na to wszystko wpływają nasze kultura, obyczaje, religia i normy społeczne
Kontynuacja bestselleru "Lew starowicz o kobiecie". Tym razem profesor rozbiera na czynniki pierwsze polskiego mężczyznę. I co tam znajduje? Niedojrzałość, strach przed kobietami i ich emancypacją, kłopoty z męskością. Ale też opowiada o błędach, jakie nagminnie robią kobiety wobec swojego mężczyzny. I radzi, co zrobić, żeby nasz związek był szczęśliwy. Jeśli chcesz poznać wszystkie skrywane tajemnice mężczyzny, zrozumieć go, to lektura obowiązkowa..

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz