środa, 9 stycznia 2013

the national


Prawdziwy mężczyzna powinien pachnieć skórzaną kurtką,papierosami i starą komodą;)                    Tak kiedyś opisała swój typ mężczyzny moja znajoma. Zapewne życie zweryfikowało jej gust i okazało się, że prawdziwy facet to nie rzecz wyglądu czy zapachu ale zachowania i podejścia do życia.Mnie samej zdarza się odwrócić głowę za nienagannie ubranym panem z lekkim zarostem, a za męskimi zapachami aż chce się podążać ulicami. Czyż nie?
Znam muzykę(znam głos), która/y uzupełnia wszystkie te cechy które tak cenimy w płci przeciwnej. To głos wokalisty amerykańskiej grupy The National. Charyzmatyczny Matt Berninger jest facetem trochę nie z tej epoki w tych swoich gestach,wyglądzie i zachowaniu na scenie. Ale tym własnie się wyróżnia i za to go cenię.
Nie staram się też analizować  jego tekstów gdyż czasami mam wrażenie, że tylko on wie o co mu w nich chodzi ;). Skupiam się raczej na głosie bo jest wspaniały i działa kojąco.
Polecam


P.s resztę znajdziecie na Wikipedii;) 


A real man should smell like leather jacket, cigarettes and an old chest of drawers;) That way one of my friends has described her type. Perhaps life has verified her taste and it turned out that a real man is not a thing but the look or smell of behavior and approach to life. Same happens for myself to turn my head for the impeccably dressed with a light beard, and sometimes you just want to follow the man along the streets due to male fragrances. Is not it?

I know the music (I know the sound of voice) that completes all these qualities that we value in opposite sex. It is the voice of the American singer of The National. The charismatic Matt Berninger is not of this era, in the his gestures, appearance and behavior on stage. But this has just stands out and for that I appreciate it.

Also do not try to analyze his lyrics because sometimes I have the impression that only he knows what he terms them;). I focus more on his voice because he is gorgeous and has a soothing effect.

I recommend

P.s the rest can be found on Wikipedia;)


5 komentarzy:

 1. a ja dostałam ich płytę od mojego mężczyzny na świeta:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Kasiu, bo Twoj mezczyzna ma dobry gust :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Kurcze... a ja nie znam tych panów... :)


  P.S. Dziękuję za miłe słowa u mnie ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dwa razy słyszałam na żywo, cudowne koncerty... :)

  OdpowiedzUsuń
 5. też byłam na ich koncercie, w stodole, było obłędnie :)

  OdpowiedzUsuń